1. Шаруашылықта тауықтар мен қойлар бар. Олардың 19 басы және 46 аяғы бар болса, олардың

әрқайсысының санын тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Duysenbaev Islam.

Ответ:

х+у=19

2х+4х=46

х=19-у

2 (19-у)+4у=46

38-2у+4у=46

38+2у=46

2у=46-38

2у=8

у=4

х=19-4

х=15

(15;4)

Пошаговое объяснение: