знайдіть периметр рівнобедренного трикутника якщо його основа на 4 см більше за висоту проведену до

основи а площа дорівнює 48 см2

Ответы на вопрос

Отвечает Фурсова Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S=1/2ah

2S=ah

h -  x, c=x+4

2*48=x(x+4)

96=x²+4x

x²+4x-96=0

x₁+x₂= -4

x₁x₂= -96

x₁=8  см  - h

x₂= -12 -сторонній корінь.

c=8+4=12  см - основа,

1/2c=1/2*12=6 см  

a=√6²+8²=√36+64=√100=10 см - бічна

a=b=10 см

P=c+2a=12+2*10=32 см