Знайдіть обєм прямокутника паралелепіпеда, як що його виміри становлять 4 м, 5 м і 6 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Ишманова Камила.

Ответ:

120 м³

Пошаговое объяснение:

4×5×6=20×6=120 м³