Спростити вираз -(x+4)+(z+y)-(z-x) та знайти його значення,якщо x=-10;y=-25;z=19


Ответы на вопрос

Отвечает Чумакова Ирина.
-(х+4)+(z+у)-(z-x)= -х-4+z+у-z+x= -4+у= -4-25= -29