У чотирьох кошиках є 1, 4, 6 та 9 яблук відповідно. Яку найменшу кількість яблук потрібно

перекласти з кошика в кошик, щоб отримати однакову кількість яблук у кожному?​

Ответы на вопрос

Отвечает Махортов Николай.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Всього повинно бути по 5 яблук в кожному кошику (1+4+6+9):4=5

Із 4-го пекладаємо у 1-й 4 яблука. В 1-му : 1+4=5, в 4-му:  9-4=5

, із 3 го в другий 1 яблуко. У 2-му: 4+1=5, в 3-му: 6-1=5