Ве 3 двох міст, відстань між якими 556 км.оточасно вибаи назустріч олонодному два автомобілі і

зустрілися через4 години Шаидкість одного автомобіля6 км/год. Знайдіть швидкість другогоаутомобила​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Глеб.

Пошаговое объяснение:

6×4=24 км (проїхав перший)

556-24=532 км (другий)

532÷4=133 км (другий автомобіль за годину)

Відповідь:133км