9. Диагонали параллелограмма равны 17 см и 19 см, одна сторона 10 см, тогда другая сторона равна

А) 10 см В) 15 см С) 17 см D) 100 мм E) 150 мм F) 0,15м G) 170 мм H) 0,17м

Ответы на вопрос

Отвечает Солодухов Тимофей.

Ответ:

15 см

Пошаговое объяснение:

Існує твердження(яке можна довести) , що сума квадратів діагоналей паралелограма дорівнює подвійній сумі квадратів йогу суміжних сторін , тобто( АВ²+АД²)*2= АС²+ВД²      позначимо невідому сторону через Х , маємо 2*(10²+Х²)=17²+19²    2Х²=450  Х²=225 Х=√225=15  

  Невідома сторона АД=15 см.  Все.

Отвечает Алексеева Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:мне нужні балі