Купили 2 однакових дитячих костюмив і 8 однакових костюмів для дорослих. За дитячи костюми

заплатили 56 грн. Скільки треба заплатити за всі костюми для дорослих, якщо кожний такий костюм коштує у 3 рази дорожче , ніж дитячий?

Ответы на вопрос

Отвечает Вайгель Ангелина.

1) 56/2=28грн стоит один детский костюм

2) 28*3=84грн стоит один взрослый костюм

3) 84*8=672грн требуется заплатить за все костюмы для взрослых

Ответ: 672грн