Қазақстанның апаратын 1200 м тасжолға жөндеу жұмысын жүргізукерек. Жолдың 3 тен 4 бөлігі

жөнделген.Е нді Енді қанша метр жолды жөндеу қажет?

Ответы на вопрос

Отвечает Костюк Стьопа.

Ответ:

300м

Пошаговое объяснение:

Жөнделген = 1200 * 3/4 = 1200 * 0,75 = 900 м

Жөндеу қажет = 1200 - 900 = 300 м