Першого дня ту- ристи пройшли8,5 км, це на1,2 км більше, ніждругого дня. Скіль-ки кілометрів

про-йшли туристи задва дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Авраменко Вова.
1) 8,5-1,2 = 7,3 (км) - прошли во 2 день
2) 8,5 + 7,3 = 15,8 (км) - прошли за 2 дня