Поїзд пройшов перший перегон за 2 години а другий за 3год. Всього за цей час він подолав відстань

330км.Знайти швидкість поїзда на кожному перегоні якщо на другому вона була на 10км.год більша ніж на первому​.Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Иришка.

Ответ:

60 км/год,  70 км/год.

Объяснение:

Нехай швидкість на першому перегоні х км/год, тоді на другому х+10 км/год.

2х + 3(х+10) = 330

2х+3х+30=330

5х=300

х=60

На першому перегоні швидкість 60 км/год, на другому 60+10=70 км/год.