X+3y=13 2х-4у=-14Вирішити систему рівнянь методом підстановки!Допоможіть будь ласка!​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.

Ответ:

x+3y=13

2х-4у=-14

х=13-3у

2*(13-3у)-4у=-14

26-6у-4у=-14

-10у=-14-26

-10у=-40

у=4

х=13-3*4=13-12=1

Ответ: х=1, у=4