Гiпотенуза прямоугольного трикутника дорiвнюе 16 см. Знайдiть радiус кола описаного навколо цього

кута.помогiте пожалуста!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ткачёв Кирилл.

Роз-ня:

У прямокутному трикутнику гіпотенуза дорівнює діаметру описаного кола.

r=d/2

r=16/2=8 (см)

Відповідь:

8 см