відстань від пункту А до пункту Б дорівнює 144 км. Одночасно з цих пунктів назустріч один одному

виїхали два велосипедисти і зустрілися через 4,5 год. Знайти швидкість кожного велосипедиста , якщл швидкість другого на 4км/год більша, ніж швидкість першого​

Ответы на вопрос

Отвечает Темникова Виктория.

А ------------------------------- 144 км ------------------------------------ Б

-----> х км/ч                    t = 4,5 ч                 (х + 4) км/ч <-----

Пусть х км/ч - скорость одного велосипедиста, тогда (х + 4) км/ч - скорость другого велосипедиста. Уравнение:

(х + х + 4) · 4,5 = 144

2х + 4 = 144 : 4,5

2х + 4 = 32

2х = 32 - 4

2х = 28

х = 28 : 2

х = 14 (км/ч) - скорость одного велосипедиста

14 + 4 = 18 (км/ч) - скорость другого велосипедиста

Вiдповiдь: 14 км/год i 18 км/год.