помогите пожалуста с задачей:З села в місто виїхав велосипедист зі швидкістю 250 м/хв.Через 10 хв

слідом за ним виїхав автобус зі швидкістю 750 м/хв. Через скільки часу автобус наздожене велосипедиста? На якій відстані від села відбудеться зустріч? Яка відстань буде між велосипедистом і автобусом через 8 хв після зустрічі?

Ответы на вопрос

Отвечает Толкунова Настя.

Ответ:

1)Через 10 хвилин велосепидист може проïхати 2500м. Пiзже стартуе автобус. За 5 хвилин вiн может проiхати 3750 м. А велосипедист може за 15 хвилин пройде 3750 м. Тому автобус наздожене через 15 хвилин.

2)На 3750 м від села відбудеться зустріч.

3)

1. Знаходемо, скiльки проходить велосипедист за 8 хвилин

250*8=2000

2. Знаходимо, скильки усёго вiн проïхав

2000+3750=5750

3.Знаходимо, скильки проходить автобус за 8 хвилин

750*8=6000

Знаходимо, скильки усёго вiн проïхав

3750+6000=9750

Знаходимо, яка мiж ними будэ вiдстань

9750-5750=4000

Мiж ними будэ видстань 4000 м.