Купили 60 зошитів. З них 0,4 зошити було в клітинку. Скільки зошитів було в клітинку.


Ответы на вопрос

Отвечает Мусабаев Дильмухаммед.

Відповідь:

Дано:

Зош. в кл.: 0.4 (40%)

Зош. в лін.: ?

Всього: 60 шт.

Знайти: К-сть зошитів в кл і в лін

Відповідь: 24 зошити в клітинку і 36 зошитів в лінійку

Покрокове пояснення:

Спочатку знайдемо скільки купили зошитів в клітинку

40% = (60/100)*40 = 24 (шт.)

Тепер дізнаємося скільки купили в лінійку

60-24=36 (шт.)