Обчисли довжину кола якщо його діаметр 7 СМ. Допоможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Тангочин Никита.

Ответ:

21.99см

Пошаговое объяснение:

C=2\pi R = \pi D\\D = 7cm\\C = \pi * 7cm \approx 21.99cm