Відомо що 30% числа а на 10 більше ніж 20% числа b а 30% числа b на 35 більше ніж 20% числа а.

Знайдіть числа а і b

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Юлиана.

{0.2b = 0.3a-10   |:0.2
{0.2a = 0.3b-35   |:0.2

{b = 1.5a - 50
{a = 1.5b - 175

a = 1.5(1.5a-50) - 175
a = 2.25a - 75 - 175
a - 2.25a = -250
-1.25a = -250
1.25a = 250
a = 250 : 1.25
a = 200

b = 1.5 * 200 - 50 = 250

Ответ: a=200; b=250.