5. Знайдіть числа, яких не вистачає в ланцюжку обчислень: 38 ∙ a 1,9 + b 2,24 : c 56.


Ответы на вопрос

Отвечает Наумова Мария.

Ответ:

38 * 0,05 = 1,9 + 0,34 = 2,24 : 0,04 = 56

Пошаговое объяснение: