Допоможіть розв'язати 10(x-3,5)*4,8=24


Ответы на вопрос

Отвечает Георгий Георгий.

Ответ:

4

Пошаговое объяснение:

(х-3,5)*4.8=24:10=2,4

Х-3,5=2,4:4,8=0.5

Х=0,5+3,5=4