У будинку було 68 двокімнатних квартир, що становило 17% всіх квартир . Скільки квартир було в

будинку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бахыт Даниял.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 68 / 17 = 4 (кв.) - 1%

2) 4 * 100% = 400 (кв.) - всього в будинку

Відповідь: всього в будинку 400 квартир.