10 оқушының 7-еуі шығармашылықпен айналысады.оқушылар арасынан кез келген 4 оқушының

шығармашылықпен айналысу ықтыймалдығы қандай

Ответы на вопрос

Отвечает Майский Матвей.

Ответ:

7/10×6/9×5/8×4/7=840/5040=1/6