Знайди об'єм куба, ребро якого дорівнює 20% числа 40.


Ответы на вопрос

Отвечает Прокопова Арина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

20%=20:100=0,2

40*0,2=8 см

V=a³=8³=512 см³

Отвечает Андреева Юля.

Ответ:

512

Пошаговое объяснение:

40/5(20%)=8

8*8*8=512

Відповідь об'єм куба 512 (одиниця виміру)