Допоможіть розв'язати 1)х:2=14850,х-2=14850,х•2=14850. 2)(8706:6+107)•9= (6018•2-540):6=

1287:(3+30:5)= 27018:(9-30:5)= 3)двома косарками за 4години скосили траву з площі 24га.За скільки годин скосить траву і косарка з площі 138га?

Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушева Алина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)

х:2=14850

х=14850*2

х=29700

х-2=14850

х=14850+2

х=14852

х*2=14850

х=14850:2

х=7425

2)

(8706:6+107)•9= 14022

(6018•2-540):6= 1916

1287:(3+30:5)= 143

27018:(9-30:5)=9006

3)

1) 24:4=6 (га) - дві косарки за 1 годину

2) 6:2=3 (га) - одна косарка за 1 годину

3) 138:3=46 (годин)- скосить траву 1 косарка з площі 138га