Учень витратив 5,9 грн, придбавши 8 олівців та 3 загальні зошити. Скільки коштує зошит, якщо

олівець коштує 0,4 грн? *

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:0,4 * 8=3,2(грн) витратив учень на олівеці

5,9-3,2=2,7(грн) витратив учень на зошити

2,7 : 3= 0,9(грн) коштує 1 зошит