1)3,125×1000 2)7,42×0,15 1)16,8:12 2)3,78:0,кгУчень витратив 5,1 грн придбавши 5 олівців і 3

ручки скільки коштує ручка якщо олівець коштує 0,3 грн.Помогите умоляю

Ответы на вопрос

Отвечает Мушкатова Дарья.

№ 1.

1) 3,125 · 1000 = 3 125          2) 7,42 · 0,15 = 1,113

1) 16,8 : 12 = 1,4                      2) 3,78 : 0,???

                                               на 0 делить нельзя!

№ 2.

1) 5 · 0,3 = 1,5 (грн.) - стоимость пяти карандашей;

2) 5,1 - 1,5 = 3,6 (грн.) - стоимость трёх ручек;

3) 3,6 : 3 = 1,2 (грн.) - цена ручки.

Ответ: 1 грн. 20 коп.