Скільки існує натуральних чисел а, при яких є привильною нерівнвсть 1/2менше а/16 менше 3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Колодій Дініс.

Ответ:

9,10,11

Пошаговое объяснение:

1/2=8/16

3/4=12/16

8/16<9,10,11/16<12/16