У школі навчаються 140 пятикласників,85% усіх відвідали театр.Скільки пятикласників відвідали театр


Ответы на вопрос

Отвечает Колосова Юля.

Ответ:

140*85%/100%=140*17/20=119

Отвечает Хертек Эртине.

Ответ:

140/100=1.4 один відсоток усіх учнів

1.4*85=119 учнів відвідали театр

Пошаговое объяснение: