Допоможіть. Визнач косинус гострого кута, якщо відомий синус того самого кута. (Дріб скорочувати

не потрібно) Відповідь: якщо sinα=12/13, то cosα=

Ответы на вопрос

Отвечает Темирхан Мухамедияр.

Ответ:

5/13

Пошаговое объяснение:

За формулою тригонометричної одиниці cos^2 ã = 1 - sin^2 ã = 1- (144/169) = 25/169

Взявши квадратний корінь з даного виразу, отримуємо cos ã = 5/13.

П.С. ã - альфа)))