Знайдіть 17,5% від числа x, якщо 35% від 40% числа x дорівнюють 28.


Ответы на вопрос

Отвечает Малышева Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти відсотки від заданого числа, спочатку необхідно найти 1%  від заданого числа. Для цього треба задане число поділити на 100, а потім отриманий результат потім помножити на кількість відсотків які необхідно знайти.

Щоб знайти число за його відсотком, спочатку необхідно знайти частину числа, яка припадає на 1 % від цього числа. Для цього треба число поділити на задані відсотки,  а потім отриманий результат помножити на 100 (оскільки число яке треба знайти становить 100%).

1) Знаходимо яке число є, якщо 28 це 35% від нього:

28 : 35 * 100 = 80

2) Знаходимо число х, якщо 80 це 40% від нього:

80 : 40 * 100 = 200

3) Знаходимо 17,5% від 200:

200 : 100 * 17,5 = 35

Відповідь: 17,5% від числа х дорівнює 35.