із трьох га ділянки зібрали по 40кг пшениці із кожного га а здвох га по 50 кг . знайдіть середню

врожайність пшениці з 1 гектару. розв'язування задачі за 4 клас відповідь?

Ответы на вопрос

Отвечает Ляшенко Иван.

Відповідь:

1.3*4=120кг-зібрали пшениці з 3 га.

2.2*50=100кг-пшениці зібрали з 2га

3.3+2=5га всього поля

4. 120+100=220кг зібрали пшениці  з 5га поля

5.220/5=44кг- пшениці середня врожайність

Покрокове пояснення: