6. Розв'яжи задачу. Першого дня майстер виготовие 34 деталі, другого- на 15 деталей быльше ,а

третього-на 6 деталей меншеніж першого дня. Скільки деталей виготовляе майстерсередньому за день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Аріадна.

Ответ:

34+15=49(дет.)-ЗА ДРУГИЙ ДЕНЬ

34-6=28(ДЕТ.)-за третій день

(34+49+28)/3=37(дет)-в середньому

Пошаговое объяснение: