Відрізок АВ дорівнює 21 см побудуй відрізок CD що дорівнює третині відрізка АВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мудрова Настя.

CD=AB/3=21/3=7(см)

С–––––––D

Каждая черточка – 1 см или 2 тетрадных клетки