-(x+4)+(z+y)-(z-x) та знайти його значення якщо x=-10 y=-25 z=19 помоги те


Ответы на вопрос

Отвечает Кошитар Інеса.

Ответ:

- (-10 + 4) + (19 + (-25)) - (19 - (-10)) = - (-6) + (19-25) - (19+10) = 6 + (-6) - 29 (6-ки сокращаем) = -29