Атмобіль їхав 2 години зі швидкістю 72,6 км/год і 3 години 75 км/год. Знайти середню швидкість

автомобіля на всьому шляху

Ответы на вопрос

Отвечает Баламут Аня.

Ответ:

74,04 км/год

Пошаговое объяснение:

72,6*2=145,2 км - за 2 год

75*3=225 км - за 3 год

145,2+225=370.2 км -  весь шлях

2+3=5 год - на весь шлях

370,2:5=74,04 км/год - середня швидкість