Обчисліть значення дробу 2\5*1\2


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Даня.

\frac{2}{5} \cdot \frac{1}{2}= \frac{2\cdot 1}{5\cdot 2}=\frac{2}{10} =0.2

Відповідь: 0.2.