На скільки добуток чисел 8,24 і 10,5 більший за їх суму?​


Ответы на вопрос

Отвечает Музафарова Рузиля.

Ответ:

для початку знайдемо добуток 8.24 × 10.5 = 86.52

а зараз їх сумму8.24 + 10.5 = 18.74

а зараз наскільки проізвведеніе більше суми просто віднімемо

86.52 - 18.74 = 67.78