З одного поля зібрали 1395 кг цибулі, а з другого – у 3 рази більше. Третю частину всього врожаю

відправили в овочевий магазин. Скільки кілограм цибулі надійшло  у магазин.

Ответы на вопрос

Отвечает Илларионов Виталий.

Ответ:

1860

Пошаговое объяснение:

1)1395×3=4185(кг) на втором поле

2)4185+1395=5580 (кг) всего

3)5580÷3= 1860 (кг) в магазин