Знайдіть значення похідної функції ƒ(x)=6x√x у точці x0=9.​


Ответы на вопрос

Отвечает Аменов Жангелди.

Ответ:

27

Пошаговое объяснение:

ƒ(x)=6x√x= 6x^{\frac{3}{2} }

ƒ'(x)=\frac{6*3\sqrt{x} }{2} =9\sqrt{x}

f'(9)=9√9=9*3=27