ПОМОГИТЕ 4 КЛАСС. Відстань між двома пристанями - 204 км. Катер долає її за 6 годин. За скільки

днів годин пройде цю відстань буксир, якщо його швидкість на 22 км/год менша, ніж швидкість катера?

Ответы на вопрос

Отвечает Мишнева Лиза.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

204:6=34(км/год) - швидкість катера

34-22=12 (км/год) - швидкість буксира

204:12=17(год) - пройде цю відстань буксир