5. Дано один кінець відрізка А(3:0;1) та його середина C(-1;-1;-1). Знайдіть другий кінець

відрізка B(x,y,z).​

Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

Ответ:

B(-5;-2;-3)

Пошаговое объяснение:

(3+x):2=  -1

3+x= -2

x= -2-3

x= -5

(0+y):2= -1

y= -1*2

y= -2

(1+z):2= -1

1+z= -2

z= -2-1

z= -3