Вова вийшов з дома о 11:30, прибув до школи в 13:30. Через скільки хвилин прибув Вова?


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Женя.

Відповідь:

120

Покрокове пояснення:

Між тим,як він прийшов до школи і вийшов з дому пройшло 2 год (13.30-11.30=2), а це є 2*60=120 хв

Отвечает Телкова Анна.

Ответ:

Вова вийшов з дома о 11:30, прибув до школи в 13:30. Через скільки хвилин прибув Вова?

Вова йшов до школи 2 години

1година=60хвилин

60*2=120( хвилин)

Вова прийшов до школи через 120 хвилин

Пошаговое объяснение: