Банкке 5%-дық жылдық өсіммен 3750 000теңге салынды. Банкке салынған ақша бір жылдан соң неше теңге

болады? Смайлик арқылы жұптарын бағалайды,содан кейін әр топ басқа топтарды бағалайды. Помогииииии пожалуйстаааа

Ответы на вопрос

Отвечает Русаков Андрей.

Ответ:

3937500

Пошаговое объяснение:

1) жол

3750000+5%=3937500

2)жол

3750000--100%

x----105%{себебі +5%}

x=(375000*105%)/100%=3937500тг