Ә) Сол жақ бөлігіндегі амалдардың орын,Теңдеуді шеш.1 590 +17 550 :k=1860


Ответы на вопрос

Отвечает Исупов Антошка.

Ответ: 1590+17550/к=1860

17550/к=1860-1590

17550/к=270

к=65

Пошаговое объяснение: