3 тапсырма.суретте таразының сол жақ табағында 4 бөлек шай және 50г кіртасы,ал оң жақ табақшасында

1 бөлек шай және 500г кіртасы кескінделген​ сурет бойынша теңдеу құрыңдар, мұндағы 1 бөлек шайдың массасы х г.Теңдеуді шешіп ,1 бөлек шайдың массасын табыңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафина Варя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

4х+50=500+х

4х-х=500-50

3х=450

Х=450÷3

Х=150