Тато купив кавуна масою 6кг за ціною 5грн за кілограм і диню масою 1 кг за ціною 10 грн за

кілограм.У скільки разів вартість дині менша від вартості кавуна? Склади та розвяжи обернену задачу?

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Екатерина.

Ответ:

1)5*6=30(грн) ціна кавуна

2)1*10=10(грн)ціна дині

3)30:10=3 (раз)

Відповідь:вартість дині в 3 рази менша від вартості кавуна.

Здається так якщо не так вибачте