5. Батальйон пройшов за два дні 68 км. Першого дня він ішов 10 год, а другого – 7 год. Скільки

кілометрів подолавбатальйон першого дня, якщо він увесь час рухався з одна-ковою швидкістю?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бутаев Равиль.

1) 10 + 7 = 17 (ч) - время движения за два дня;

2) 68 : 17 = 4 (км/ч) - скорость движения (одинаковая);

3) 4 · 10 = 40 (км) - в первый день;

4) 4 · 7 = 28 (км) - во второй день.

Вiдповiдь: 40 км подолав  батальйон першого дня.