Знайдіть невідомі сторони прямокутного трикутника ABC (С=90°), якщо: 3) AC=8см, tg B = 3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Анастасия.

Відповідь:

СВ=8/3 см, АВ=8/3 √10 см

Покрокове пояснення:

в файлы