Мама купила 4 ег яблук розрах за покупвона отримала 40копійок з дачі якщо мама купила 6 кг ябл то

їй би прийшлось доплатити 40 коп скільки коштує 1 кг яблук

Ответы на вопрос

Отвечает Сенечкин Денис.

Ответ:

20(копійок)

Пошаговое объяснение:

1)6-4=2(кг)-не купила

2)40:2=20(коп)-коштує 1 кг яблук