24. Першого дня музей відвідало 90 осіб, а друго го - у 3 рази більше. Учні четвертих класів

станови1JITI6відвідало музей за ці 2 дні?А всіх відвідувачів. Скільки учнів четвертих класів​

Ответы на вопрос

Отвечает Тумашова Карина.

Відповідь: 60

Покрокове пояснення:

1) 90•3=270 (уч.) - відвідало музей другого дня;

2) 270 + 90=360 (уч.) - відвідало музей за два дні;

3) 360•1/6=60 (уч.) - четвертих класів.